Ara
Whatsapp

Sayaç 1

Sayaç 2

Sayaç 3

Sayaç 4

Hakkımızda

Hakkımızda Alt Başlık

Psikoterap-İST,

2015 yılından bu yana İstanbul ve Antalya şubelerimizle, 16 kişilik uzman kadromuz ile bireysel, aile, çift, çocuk - ergen ve grup psikoterapileri, standart ve projektif test ölçümleri ve değerlendirilmesi, seminer ve eğitim faaliyetleri sürdürülmekte, tıp uzmanlarıyla birlikte hareket edilmesi gereken durumlarda psikiyatrist ve nörologlara yönlendirme yaparak danışanların tedavisinin takibi yapılmaktadır.

Teknolojik değişimin hızlı olduğu bu dönemde karşılaştığımız çeşitli problemler hepimizin yoğun stres yaşamasına neden olmaktadır. Bu durum insanların ruh sağlığı konusunda profesyonel destek alması ihtiyacını arttırmaktadır.
 
Psikoterap-İST: Psikoloji ve psikiyatri biliminin gelişimi ışığında bilgi birikimini arttırmak, gerekse pratik tedavi süreçlerinde danışanı/hastası ile daha etkin bir iletişim içine girebilmesi için meslek içi eğitimlerine büyük hassasiyet göstermektedir. 
 
 
Psikoterap-İST, hem İstanbul hem Antalya şubeleriyle bireysel veya aile olarak karşılaştığınız sorunlarınıza bilimsel, ahlaki, sosyal ve insani değerleri gözönüne alarak yardım sunarken, çağın gerektirdiği eğitim ve sertifikasyonlar ile diğer mestektaşlarımızı buluşturmaktadır.
 
Kurumumuz ABD Uluslararası Oyun Terapi Derneği (Association for Play Therapy (APT) tarafından tanınmaktadır.

image
image

Hemen İletişime Geçin ve Bugün En İyi Danışmanlık Hizmetini Alın

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

İstanbul: +90 (545) 977 60 58

Danışmanlık Hemen Bizi Arayın

Randevu Formu

Ekibimiz

Ekibimiz Alt Başlık
Doktorlar

Sizin Görüşleriniz

Görüşleriniz Bizim İçin Önemlidir.!

Blog Yazılarımız

Blog Alt Başlık
image

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız